logo+ikony
BarSquashBowlingSpinningJumpingKontakt
   

 

JUMPING

Co je to Jumping?
Jumping®
je skupinové cvičení na speciálně vyvinutých patentovaných trampolínkách, za doprovodu motivující hudby, pod vedením profesionálních instruktorů.

Termíny:  
úterý 19:00 – 20:00 hod.
čtvrtek 19:00 – 20:00 hod.
neděle 19:30 – 20:30 hod.

Ceny:  
1 hodina 100,- Kč
1 hodina děti 70,- Kč (pouze v pátek 17:45-18:45 hod.)
Permice 10+1 vstup 1000,- Kč
Permice student 5+1 vstup 500,- Kč
   

Minimální počet lidí: 3!

Skáče se trampolínkách o průměru 122 cm. Tento prostor vymezuje váš prostor a umožňuje všestranný pohyb.
Podstatou pozitivního dopadu tohoto programu jsou kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, silových prvků i významného strečinku. Jednotlivé cviky i jejich souslednost jsou pečlivě připravené, mají vlastní význam a řád.
Nejedná se tedy o nahodilé poskakovaní, ale o vysoce koordinované, jasně cílené cviky. Významná část cvičení je zaměřena na balanční prvky, které jsou na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.
Jumping program je zdravější a účinnější forma aerobicu. Oproti aerobicu má však tu výhodu, že cvičení na odpružených trampolínkách šetří vaše klouby před zbytečnými otřesy. Přitom se jedná o dynamický, rychlý a hlavně zábavný sport, který vám umožní spálit několikanásobně více kalorií než u jiných sportů.
Jumping® komplexně posílí tělo a mysl zábavnou formou přístupnou široké veřejnosti bez ohledu na věk a momentální tělesnou kondici.
Jumping® zlepšuje fyzickou a psychickou kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Pokud chcete zhubnout a přitom mít radost z pohybu vyzkoušejte Jumping®.